VS-MBR150 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VS-MBR150
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology VS-MBR150 Configuration: Single Forward Continuous Current: 1 A Forward Voltage Drop: 0.75 V Max Surge Current: 150 A Maximum Reverse Leakage Current: 500 uA Mounting Style: Through Hole Operating Temperature Range: - 40 C to + 150 C Package / Case: DO-204AL Peak Reverse Voltage: 50 V Product: Schottky Diodes